Select Page

Na Ekonomski šoli Celje je v torek, 14. 5. 2019, potekala 6. Ekonomijada – druženje, ki povezuje dijake, mentorje in ravnatelje ekonomskih, trgovskih in upravnih šol Slovenije. Potekala je v znamenju dvanajstih vrednot, ki so jih za vsak mesec letošnjega leta na Ekonomski šoli Celje izbrali ob 150. obletnici izobraževanja za potrebe trgovine na Celjskem; to so podjetnost, delo, večkulturnost, znanje, ljubezen, dobrodelnost, družina, ponos, ambicioznost, prijateljstvo, poštenost in zdravje.

Našo šolo so zastopali dijaki 2. letnika, program ekonomski tehnik – Veronika Horvat, Tina Maučec in Timotej Bogdan.

Celotna prireditev je bila zasnovana na druženju in spoznavanju Celja, njegovih podjetij ter kulturnih in turističnih znamenitosti, ravnateljem pa so bile predstavljene dobre poslovne ideje.

Naslednje leto se vidimo na naši šoli v Murski Soboti.

Dostopnost